Park Handlowy Targówek - sklepy meblowe i wyposażenie wnętrzWykładziny i dywany

Arte wykładziny dywany. Dwa sklepy w Warszawie - Okęcie i Targówek. Arte wykładziny dywany. Dwa sklepy w Warszawie - Okęcie i Targówek.
Zobacz również

Komentarze, opinie, forum
 • j 06-01-2010 g. 13:16:13
  Szukałam dywanu do pokoju dziecięcego. byłam we wszystkich dużcy sklepach typu Praktiker, Konforama, Obi itd. W arte znalazłam bardzo duży wybór kolorowe, bajeczne no i niedrogie. Gorąco polecam:)
 • Bielańczyk 13-03-2011 g. 19:37:29
  Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Polecam jeśli ktoś nie chce kupywać kota w worku.
 • Bogdan 08-04-2011 g. 17:19:18
  Ja też polecam ten sklep. Kiedyś robiłem w nim zakupy. Kolejnych dokonałem przez sklep internetowy arte. Własnie czekam na dostawę.
 • Niedoszły_klient 02-03-2014 g. 15:15:45
  Szczerze nie polecam zakupów w sklepie arte na Targówku. Głównie za sprawą obsługi, która potraktowała mnie jak natręta. Sprzedawca (o ile można go tak nazwać, bo nie chciał mi niczego sprzedać) na każde moje pytanie odpowiadał jakąś drwiną. Na pytanie o dywan z krótkimi włosami, wskazał mi na stos dywanów z długimi włosami. Na pytanie o dywany w odcieniu pomarańczowym, zaczął bredzić o dywanach żółtych!!! W ogóle nie słuchał co do niego mówię. Zaskakujące, że w sklepie z dywanami klient ma czelność w ogóle pytać o dywan. Już dawno nie spotkałam tak irytującego i aroganckiego sprzedawcy jak w salonie arte na Targówku.
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: