Klimatyzacja do mieszkania - instrukcja samodzielnego montażuKlimatyzacja w bloku

Klimatyzacja w bloku: jednostka zewnętrzna na balkonie. Gumowe nóżki zabezpieczą przed wibracjami Klimatyzacja w bloku: jednostka zewnętrzna na balkonie. Gumowe nóżki zabezpieczą ...
Zobacz również

Komentarze, opinie, forum
  • mdklima 05-11-2009 g. 17:12:55
    Montować można samemu(jednak nie zawsze ma się o wszystkim pojęcie), jak i najlepiej wezwać serwis. Instalacje z regóły montowane przez nieznających się urzytkowników kończą się wzywaniem specjalistycznych serwisów oraz dodatkowe koszty i tu nawet spore, zależy od usterki. Nieraz naprawdę warto wydać na montaż te nie małe pieniądze, jednak pozostaje gwarancja oraz brak dużych kosztów związanych ze złym zamontowaniem ( począwszy od zacieków na ścianie i smrodu z j. wewnętrznej, kończąc na wymianie sprężarki, co z usługą wyjdzie tyle, ile kosztuje tani klimatyzator).
  • czytający_od_początku 12-07-2010 g. 10:54:06
    mdklima, może jakieś konkrety co jest źle i dlaczego akurat pod tym zdjęciem się wpisałeś. Twoja wypowiedź brzmi niestety jak dupa ściskana z żalu i z tego wnioskuję, że niewarto płacić za montaż.
  • Sebol 18-09-2012 g. 13:28:51
    Widzę, że boli monterów klimatyzacji, że można zamontować klimatyzację bez specjalistycznego sprzętu pod warunkiem, że są w zestawie miedziane rurki do 3 metrów i jest ona nabita czynnikiem chłodzącym (teraz chyba każda jest). I tak jest na każdej stronie z poradami jak samodzielnie zamontować klimatyzację :) Moja którą montowałem trzy lata temu działa bez zarzutów (dwa razy mi firma robiła serwis od tamtego czasu).
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: