Klimatyzacja do mieszkania - instrukcja samodzielnego montażuMontaż klimatyzatora

Pierwszy krok to zamontowanie płyty pod jednostkę wewnętrzną. Płyta jest dostarczana w komplecie z klimatyzacją. Wystarczy ją zamontować na czterech kołkach do ściany Pierwszy krok to zamontowanie płyty pod jednostkę wewnętrzną. Płyta jest dostarczana ...
Zobacz również

Komentarze, opinie, forum
  • mdklima 05-11-2009 g. 17:12:28
    Montować można samemu(jednak nie zawsze ma się o wszystkim pojęcie), jak i najlepiej wezwać serwis. Instalacje z regóły montowane przez nieznających się urzytkowników kończą się wzywaniem specjalistycznych serwisów oraz dodatkowe koszty i tu nawet spore, zależy od usterki. Nieraz naprawdę warto wydać na montaż te nie małe pieniądze, jednak pozostaje gwarancja oraz brak dużych kosztów związanych ze złym zamontowaniem ( począwszy od zacieków na ścianie i smrodu z j. wewnętrznej, kończąc na wymianie sprężarki, co z usługą wyjdzie tyle, ile kosztuje tani klimatyzator).
  • Sebol 18-09-2012 g. 14:27:58
    Widzę, że boli monterów klimatyzacji, że można zamontować klimatyzację bez specjalistycznego sprzętu pod warunkiem, że są w zestawie miedziane rurki do 3 metrów i jest ona nabita czynnikiem chłodzącym (teraz chyba każda jest). I tak jest na każdej stronie z poradami jak samodzielnie zamontować klimatyzację :) Moja którą montowałem trzy lata temu działa bez zarzutów (dwa razy mi firma robiła tylko serwis od tamtego czasu za każdym razem kasując 120 zł, ale bez tego ani rusz, ktoś musi odgrzybić układ i wyczyścić filtry :) i tylko do tego są potrzebni).
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: