Narożnik wypoczynkowy z funkcją spania (Meble Swalen Swarzędz)

Narożnik - jeden z popularniejszych mebli, który występuje w większości mieszkań w bloku. Przed zakupem przejrzałem wszystkie możliwe sklepy meblowe w poszukiwaniu odpowiedniego. Wybór padł na skórzany narożnik firmy SWALEN


Narożnik dotarł po 2 tygodniach od zamówienia - czyli dosyć szybko. A dlaczego narożnika nie można było kupić od ręki? Choćby dlatego, że do dyspozycji było około 30 kolorów skóry i nie sposób aby którykolwiek ze sklepów posiadał na magazynie całą paletę.

Dodatkowo zamawiając narożnik chciałem aby jedna z krawędzi miała obicie skórą na większej długości.

Narożnik Swalen Swarzędz z opcją spania okazał się super wyborem. Mebel jest dobrej jakości, po kilku miesiącach eksploatacji mogę śmiało powiedzieć, że sprawuje się bez problemów.

Taki narożnik można kupić w CH Jupiter w Warszawie

Zabezpieczenie mebli przed porysowaniem podłogi filcowymi podkładkami. Podkładki samoprzylepne do ... *
Zabezpieczenie mebli

Narożnik z opcją spania po rozłożeniu. Łatwo jest rozłożyć spanie. Skóra widać ma plamy - ... *
Narożnik do spania

Narożnik skórzany w opcji złożonej. Wygodnie mogą siedzieć 3 osoby *
Narożniki

Meble Swalen - polecam *
Meble Swalen

28-09-2007

Komentarze, opinie, forum
  • Gibson20 11-12-2011 15:12
    Kupilismy z żoną naroznik za kwotę 6200. Na wystawie wyglądała pięknie, natomiast to, co otrzymalismy, nawet nie mozna nazawac bublem. TO JEST KOSZMAR. Bardzo niechlujne wykonanie. Krzywe szycie, posciąany materiał.Zadna częś nie pasuje do siebie. Od razu reklamowalismy, ale otrzymalismy odpowiedz, że FIRMA DOPUSZCZA TAKIE BRAKI. Ludzie, cyrk przyjechał!!!Chęnie udostępnię zdjęcia tego buble na e-mai: gibson20@op.pl Stanowczo odradzam tą "firmę"
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: